لوگوی شیشه مینا
زبان عربی
زبن انگلیسی
زبان فارسی
لوگوی شیشه مینا

شیشه سازی مینا

بایگانی اخبار شیشه سازی مینا

شرکت شیشه سازی مینا در نمایشگاه بین المللی F istanbul حضور پیدا کرد.

نمايشگاه بين المللی صنايع کشاورزی، مواد غذائی، ماشين آلات و صنايع وابسته F istanbul از تاریخ 10 الی 13 July-2024 در مرکز صادرات استانبول برگزارشد.

 شرکت شیشه سازی مینا نیز در راستای ارائه دستاوردهای جدید و همچنین جذب مشتریان خارجی در این نمایشگاه حضور فعالانه‌ای داشت. دیدار با مشتریانی از کشور های روسیه، ترکیه، عراق، گرجستان و همچنین مذاکره با شرکت های تولیدکننده و ارائه محصولات جدید شرکت از اقدامات صورت گرفته در این نمایشگاه بوده‌است.

گالری تصاویر

حضور شرکت شیشه سازی مینا در نمایشگاه بین المللی F istanbul

حضور شرکت شیشه سازی مینا در نمایشگاه بین المللی F istanbul

گالری تصاویر

حضور شرکت شیشه سازی مینا در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی ایران آگروفود 2024

سي و يکمين نمايشگاه بين المللي صنايع کشاورزي، مواد غذائي، ماشين آلات و صنايع وابسته-ايران آگروفود 2024 از تاريخ 19 تا 22 خرداد ماه  1403 در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران برگزارشد. شرکت شيشه سازي مينا نيز در راستاي ارائه دستاوردهاي جديد و تعامل سازنده با ذي‌نفعان خود در اين نمايشگاه حضور فعالانه‌اي داشت. ديدار با مشتريان داخلي و خارجي، مذاکره با شرکت هاي توليدکننده، ارائه محصولات جديد شرکت و… از اقدامات صورت گرفته در اين نمايشگاه بوده‌ است.

گالری تصاویر

جلسه عملکرد 5 ماهه ابتدای سال 1402 با حضور مدیریت محترم عامل و مدیران و روسای تولیدی، کیفی و فنی شرکت در کارخانه تهران

گالری تصاویر

بازدید مدیرعامل محترم هلدینگ صنایع غذایی سینا جناب آقای دکتر شیران از کارخانه قزوین

ایشان در این بازدید سرزده، در جریان آخرین وضعیت روند تولید و فعالیت کارخانه قرار گرفته و رهنمودهای لازم درخصوص ادامه روند مطلوب فعلی و بهبود بیشتر آن را ارائه نمودند.

تاکید بر کیفیت و حفظ راندمان بالا جهت ایفای به موقع تعهدات به مشتریان از جمله موارد مورد نظر آقای دکتر شیران در این بازدید بود.

گالری تصاویر

بازدید از شرکت زمزم آذربایجان

در مورخ 1402/05/26 جناب آقای مهندس برقراری مدیرعامل شرکت، مدیر و رئیس فروش  به همراه مدیر کنترل کیفیت  از شرکت زمزم آذربایجان و کارخانه معظم آن در تبریز بازدید کردند.شرکتهای گروه زمزم ایران یکی از مشتریان اصلی شرکت شیشه مینا بوده و با دارا بودن کارخانجات تولید نوشیدنی در اقصی نقاط کشور و شبکه گسترده فروش از مزیت های رقابتی مناسبی برخوردار می باشد.

گالری تصاویر

بازدید از شرکت پاکدیس

در مورخ 1402/05/26 جناب آقای مهندس برقراری  مدیرعامل شرکت و مدیر کیفیت شرکت از شرکت پاکدیس و کارخانه اصلی آن در ارومیه بازدید نمودند و در جلسه ای با جناب آقای دکتر صمدی مدیر عامل محترم شرکت پاکدیس وضعیت قراردادها و همکاری های فی مابین مورد بررسی قرار گرفت.

شرکت پاکدیس هم اکنون سرگروه تولید آبمیوه های گازدار در کشور بوده و با تولید محصولاتی همچون انواع آبمیوه، کنستانتره، الکل طبی و صنعتی و نیز راه اندازی خطوط جدید تولیدات سهم رو به رشدی در تولید و عرضه نوشیدنی به ویژه آبمیوه گازدار و بدون گاز دارد.

گالری تصاویر

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام برای عملکرد سال مالی 1401 (اصلاحیه)

بدین وسیله از کلیه سهام داران محترم شرکت شیشه سازی مینا (سهامی عام) دعوت بعمل می آید تا در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام این شرکت که در تاریخ 1402/04/31 روز شنبه ساعت 8 صبح برگزار می گردد حضور بهم رسانند.

(آدرس محل برگزاری جلسه: قزوین، شهرک صنعتی البرز، خیابان امیرکبیر شرقی، خیابان علامه قزوینی، شرکت شیشه سازی مینا)

گالری تصاویر

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام برای عملکرد سال مالی 1401

بدین وسیله از کلیه سهام داران محترم شرکت شیشه سازی مینا (سهامی عام) دعوت بعمل می آید تا در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام این شرکت که در تاریخ 1402/04/31 روز شنبه ساعت 8 صبح برگزار می گردد حضور بهم رسانند.

(آدرس محل برگزاری جلسه: قزوین، شهرک صنعتی البرز، خیابان امیرکبیر شرقی، خیابان علامه قزوینی، شرکت شیشه سازی مینا)

گالری تصاویر

تاریخ : 15 تیر 1401

مصاحبه تفصیلی با نشریه دنیای صادرات

جناب آقای رضا شفیع زاده معاون بازرگانی شرکت شیشه سازی مینا در مصاحبه تفصیلی با نشریه دنیای صادرات به تشریح چالش ها و فرصت های صنعت شیشه سازی پرداخت.

شفیع زاده پیشینه ای از فعالیت های شرکت شیشه سازی مینا را تشریح و به پتانسیل و ظرفیت بالای این شرکت در راستای افزایش تولید و صادرات اشاره کرد.

وی همچنین در ادامه با اشاره به قدمت تاریخی ایران در صنعت شیشه سازی عنوان کرد: ایران با توجه به برخورداری از انرژی فراوان و ارزان و دسترسی به مواد اولیه موردنیاز در صنعت شیشه، از مزیت رقابتی نسبت به بسیاری از کشورها در جهان برخوردار است.

مشروح مصاحبه وی را با نشریه دنیای صادرات در لینک زیر می توانید بخوانید.

*شایان ذکر است فصلنامه دنیای صادرات به صاحب امتیازی انجمن صادرکنندگان صنعتی، معدنی و خدمات مهندسی یک نشریه الکترونیکی است که به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی با تولید دانش جدید و کاربردی در حوزه صادرات و با رویکرد پژوهش و آموزش از طریق گفتگو با فعالان بخش خصوصی و مسئولین دولتی و همچنین تهیه گزارش‌های تخصصی منتشر شده و سعی دارد گامی در جهت حل مشکلات صادراتی کشور بردارد.

گالری تصاویر

معاونت اقتصادی بنیاد مستضعفان
تاریخ : 15 تیر 1401

بازدید معاونت محترم اقتصادی بنیاد از کارخانه قزوین

معاونت محترم اقتصادی بنیاد مستضعفان از کار خانه شیشه سازی مینا در قزوین بازدید نمودند.

گالری تصاویر

راه اندازی پروژه شیشه مینا
تاریخ : 11 تیر 1401

راه اندازی پروژه شیشه سبک کارخانه شیشه سازی مینا در قزوین

با یاری خداوند متعال و تلاش شبانه روزی پرسنل، کلیه ماشین آلات و تجهیزات کوره و همچنین IS به بهره برداری کامل رسیده و مذاب در فورهارث ها جاری شد. در ضمن خطوط بسته بندی اتوماتیک نیز در حال راه اندازی می باشد.لازم به توضیح است با توجه به جذب نیروهای متخصص و کارآمد پروژه مذکور در مرحله آزمایشی می باشد.

گالری تصاویر

همایش معرفی صد شرکت برتر ایران
تاریخ : 4 بهمن 1400

همایش بیست و چهارمین سال رتبه بندی شرکت های برتر ایران

بیست و چهارمین سال همایش  در خصوص رتبه بندی شرکت های برتر ایران با حضور مسئولین و مدیران ارشد شرکت های برتر کشور در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار گردید. در این همایش شرکت شیشه سازی مینا موفق به دریافت لوح تقدیر شرکت برتر از نظر رشد سریع گردید.شاخص‌هاي رتبه بندي شامل شاخص های فروش، اندازه و رشد شرکت، سودآوری و عملکرد، بهره وری، صادرات، نقدینگی، بدهی و شاخص های بازار هستند.

نمایش فیلم

تکریم خانواده شهدا
تاریخ : 26 دی 1400

دیدار با خانواده شهدا به مناسبت سالروز وفات حضرت ام البنین (س)

در این دیدار که توسط مدیریت شرکت شیشه سازی مینا و تیم همراه ایشان به مناسبت سالروز وفات حضرت ام‌البنین (س) و روز تکریم مادران شهدا انجام شد،  خانواده شهید محمود عابدینی تکریم شدند.

گالری تصاویر

بازدید مهندس شیران از کارخانه شیشه مینا
تاریخ : 20 دی 1400

بازدید مدیریت محترم هلدینگ صنایع غذایی از شرکت شیشه سازی مینا

امروز جناب آقای دکتر حمیدرضا شیران مدیریت محترم هلدینگ صنایع غذایی بنیاد مستضعفان به همراه جمعی از مدیران مجموعه از کارخانه شیشه سازی مینا بازدید کردند.

گالری تصاویر

قاسم سلیمانی
تاریخ : 12 دی 1400

مراسم سالگرد شهادت سردار سلیمانی در کارخانه شیشه سازی مینا

مراسم دومین سالگرد شهادت سردار دل ها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و یاران وفادارش، با بیان خاطره از سوی سردار پاسدار حمید کمالی همرزم بزرگوار شهید حاج قاسم سلیمانی و نیز سخنرانی برادر ارجمند آقای وحید کمر روستا فرمانده محترم مرکز مقاومت بسیج بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در شرکت شیشه سازی مینا برگزار گردید.

گالری تصاویر

مهندس پرویز فتاح
تاریخ : 15 آبان 1399

بازدید ریاست محترم بنیاد مستضعفان از کارخانه شیشه سازی مینا قزوین

سید پرویز فتاح ریاس محترم بنیاد مستضعفان، صبح امروز از کارخانه شیشه مینا و همچنین کارخانه شیشه و گاز شوگا بازدید کرد.

بازدید مهندس فتاح از شیشه مینا
تاریخ : 15 آبان 1399

بازدید ریاست محترم بنیاد مستضعفان از کارخانه شیشه سازی مینا تهران

جناب آقای سید پرویز فتاح ریاست محترم بنیاد و تیم همراه ایشان صبح امروز از کارخانه شیشه سازی مینا بازدید کردند.

ایشان ضمن بازدید از کارخانه و خط تولید، با پرسنل و کارکنان گفتگو نمودند.